SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Eskilstuna Simklubb
Vi lär Eskilstuna att simma!

Kontakt
 
 
 Christoffer Andersson  
 Verksamhetsansvarig  
 Tel: 0704-78 09 06  
 E-post: christoffer@eskilstunasimklubb.se  
   
   
 Caroline Jonsson Omar Daghstani 
Teknikskoleansvarig Simskoleansvarig 
 Tel: 070 530 18 05 Tel: 072 902 86 72
 E-post: caroline@eskilstunasimklubb.se  E-post: omar@eskilstunasimklubb.se
   
   
 Mikael Eriksson  Måns Stomvall
 Chefstränare, simning  A-gruppstränare
 Tel: 070-612 03 26  Tel: 070-356 06 45
 E-post: mikael@eskilstunasimklubb.se  E-post: mans@eskilstunasimklubb.se
   
   
 Erika Meeker  Love Swartz
 Simhoppsansvarig  Chefstränare, simhopp
 Tel: 0737-83 22 13  Tel: 070-509 98 71
 E-post: meeker958@gmail.com  E-post: love.swartz@rfsisu.se
   
   
   
 

Eskilstuna Simklubb
 

Verkstadsgatan 5

633 42 Eskilstuna
 
Organisationsnummer: 818000-0476
Bankgiro: 252-1870
 
 
Styrelse
 
Huvudsponsor
Boka simskola här!
Våra sponsorer
Våra samarbetspartner