SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Eskilstuna Simklubb
Vi lär Eskilstuna att simma!

Kontakt
 
Christoffer Andersson  
 Verksamhetsansvarig  
 Tel: 0704-78 09 06  
 E-post: christoffer@eskilstunasimklubb.se  
   
   
Caroline Jonsson Omar Daghstani (tjänstledig, åter 2022-06-01)
Teknikskoleansvarig Simskoleansvarig 
 Tel: 070 530 18 05 Vikarier: Laura Chan, Runa Sivertsen
 E-post: caroline@eskilstunasimklubb.se E-post: simskola@eskilstunasimklubb.se 
 

Laura: laura@eskilstunasimklubb.se 

  Runa: runa@eskilstunasimklubb.se 
   
Mikael Eriksson Måns Stomvall
Chefstränare, simning  B-gruppstränare, fystränare
E-post: mikael@eskilstunasimklubb.se  Tel: 070-356 06 45
   E-post: mans@eskilstunasimklubb.se
   
   
Erika Meeker Love Swartz
 Simhoppsansvarig  Chefstränare, simhopp
 Tel: 0737-83 22 13  Tel: 070-509 98 71
 E-post: meeker958@gmail.com  E-post: love.swartz@rfsisu.se
   
   
   
 

Eskilstuna Simklubb
 

Verkstadsgatan 5

633 42 Eskilstuna
 
Organisationsnummer: 818000-0476
Bankgiro: 252-1870
 
 
Styrelse
 
Huvudsponsor
Boka simskola här!
Våra sponsorer
Våra samarbetspartner